Autozastavárna ,půjčka zástavou automobilu

Půjčka zástavou automobilu

Řešíte složitou životní situaci, potřebujete finanční prostředky pro podnikání nebo jiné účely? Zástava automobilu je jedno z řešení, výhodně, rychle a co je nejlepší, s automobilem jezdíte dál.

Vyřízení je velice rychlé, obvykle 15 minut. Protože ručíte automobilem, není potřeba nahlížet do registrů. Manipulační poplatek je symbolické jedno procento. Při žádosti o půjčku je potup takový, že oceníme vůz (vyplácíme až 80% ceny vozu), dohodneme se na výši půjčky, auto dále používáte a odjíždíte s penězi.

Autozastavárna

Půjčka zástavou auta je vhodná jak dlouhodobě, tak krátkodobě. Doba zástavy může být od jednoho týdne do dvanácti měsíců. Autozastavárna CASH4CAR zastavuje všechny typy vozidel všech značek od běžných automobilů, přes sportovní a závodní speciály až po veterány. Výjimkou nejsou ani Lodě a motocykly. Autozastavárna CASH4CAR má patnáct poboček po celé republice.

Pokud potřebujete zjistit, kolik peněz si můžete půjčit, nejlepším a nejrychlejším způsobem je osobní jednání. Volejte kdykoliv 24/7. Bere se v potaz značka vozu, typ, rok výroby, technický stav a další aspekty, na jejichž základě se stanový výše půjčky, kterou nemusíte čerpat celou. Pokud nemáte čas na osobní jednání, zastavárna má na webu formulář kterým po vyplnění můžete odeslat poptávku.

CASH4CARS – zástavy automobilů profesionálně

Bez zbytečného čekání, protože není potřeba registrů je půjčka pro každého, nejlepší ceny na trhu, dostupné v každém krajském městě, i přes zástavu automobilu jezdíte i nadále. Peníze ihned na ruku. Kromě zástavy automobilů je možné ručit i lodí nebo motocyklem. Je na vás kolik budete chtít půjčit, nemusí to být celých 80% z ceny vozu, kolik peněz si půjčíte je jen na vás.

Aktuálně nabízí akci na první splátku zcela zdarma, pro více informací navštivte web autozastavárny.