Smart půjčka

Peníze do 48 hodin? Ano, je to možné.

Půjčujte si s rozmyslem, ono se to snadno řekne – ale někdy prostě není zbytí a peníze jsou potřeba, rodinný rozpočet chce injekci, a to co nejdříve. Co s tím potom dělat? Kontaktovat jednoduše nebankovní společnost a požádat o půjčku, která bude schválena prakticky obratem. Jednou z těch hodně zajímavých nabídek pro většinu klientů je třeba Smart půjčka. Pojďme se na ní proto podívat trošku zblízka.

Až 70 tisíc na více než rok

  • Smart půjčka přináší možnost požádat o úvěr v hodnotě pět až sedmdesát tisíc korun.
  • Splatnost je nastavitelná na 13 nebo 16 kalendářních měsíců, splátky samotné pak platíte jednou měsíčně k předem určenému datu.
  • Je jedno, zda toho času zrovna figurujete v registru dlužníků, ale půjčku nedostanou ti, kdo jsou v exekuci nebo nemají aktuálně žádné stálé zaměstnání.

Krátký online formulář a je půl hotovo

Smart půjčka je v ohledu sjednání mimořádně jednoduchá záležitost, kterou zvládne opravdu naprosto každý. Minimum podmínek tu také hraje prim, takže na půjčku dosáhne vysoké procento žadatelů – a o to tu přeci jde především, nežádáte o půjčku proto, abyste snad měli velkou šanci na nezdar.

Dva doklady totožnosti, a to je vlastně úplně všechno, co potřebujete. To není tolik papírování, kolik jste asi ještě před touhle žádostí o půjčku čekali, že? Kratičký online formulář, kde rozhodně neprozradíte nic osobního, jen základní údaje nutné k tomu, abyste byli plně identifikováni společností Jet Money, s.r.o. jako žadatelé o půjčku.

Jet Money Vám ihned pošle peníze

Společnost Jet Money působí na našem trhu už pěkných pár let, takže se nemusíte bát, že máte tu čest s nějakým podloudníkem – je to firma, co má něco za sebou a nabízí stabilní finanční zázemí pro každého. Pokud máte zájem, jen vyplníte pár údajů a snadno si všechno zařídíte. Návštěva kurýra nebankovní společnosti je možná vlastně kdykoliv, dohoda je hned na světě, krátký telefonát a je hotovo. Nakupujte, cokoliv zrovna chcete – od pračky po velkoplošnou televizi. Bleskové vyřízení je jasná věc, všechno půjde naprosto jednoduše. Půjčka doslova za pár minut!