Půjčky pro podnikatele

Podnikatelské půjčky jsou určeny pro ty, kteří chtějí začít podnikat v určitém oboru, ale nemůžou si ovšem dovolit z nedostatku financí jeho realizaci.

Půjčíme Vám na míru až 50 000kč. Bez ručitele a na cokoliv.

V dnešní době podnikatelké půjčky poskytují nejen bankovní instituce, ale i nebankovní společnosti. Jsou poskytovány právnickým osobám, vedených jako s.r.o., a.s., družstvo, apod., ale i právnickým osobám, čili OSVČ – osobám samostatně výdělečně činným.

Při žádání podnikatelké půjčky o nižší částku (do 1 milion korun) anebo zejména při využití služeb nebankovních společností, není po osobách vyžadován žádný záznam o příjmech a většinou ani zástava či ručitel. U vyšších částek se pak zastaví například i plánovaný projekt (např. firemní budova, stroje k výrobě, vybavení podniku, apod.). Do zástavy může být uvedena i část budoucí firmy, která se po několika letech (čili po splacení podnikatelské půjčky) přepíše zpět na majitele – podnikatele.

Banky si dobře před poskytnutím půjčky rozmýšlí, zda částku půjčit či ne – zohledňují poptávku na trhu, typ podnikání, záměr podnikání, ale i vedení žadatele v registru dlužníku apod. Zároveň si každá banka klade vlastní podmínky a nabízí různé služby a produkty, je vhodné si nabídky banek projít na internetu, prodiskutovat s finančním poradcem či přímo navštívit pracovníky banky, které vám poskytnou potřebné informace.

Mezi největší a nejhlavnější výhody podnikatelských půjčkej je v dnešní době zaručeně rychlost vyřízení, vyřízení je často nezpoplatněno. Taktéž není potřebné bance či jiné nebankovní instituci dokládat, jak a na co hodláte podnikatelské půjčky využít.