Půjčit si v bance nebo u nebankovní společnosti?

Půjčit si v bance je moc zdlouhavé, nekonečné papírování a prověřování bonity nikoho moc nepotěší. Peníze pak dostanete v řádu dnů, ale jinde je přitom můžete mít už za hodinu. Ano, nebankovní půjčky ihned jsou řešením pro ty, kteří na výplatu peněz spěchají, protože zrovna řeší nějaký akutní problém.

Klíčové je najít seriózního partnera

Když si chcete půjčovat peníze, musíte do detailu vědět, od koho to vlastně bude. Proklepněte si nebankovní společnost ještě dřív, než s ní podepíšete smlouvu. Poté je už pozdě na nějaké větší změny, nepoctivého poskytovatele přeci nikdo nechce, že? Díky našemu srovnávači ale máte výhodu – všechny alternativy prověřujeme za vás a nedovolili bychom si nabídnout žádného nepoctivce. Pokud tedy vyberete poskytovatele toho či onoho úvěru u nás, máte jistotu, že se nespálíte. A to je v dnešní době poměrně dost důležité.

Pečlivá kalkulace a podrobné informace o firmě, která stojí v pozadí. Informace budete mít z první ruky, všechno navíc každodenně aktualizujeme, tudíž se není čeho obávat. Poskytovatelů jsou navíc hned desítky, takže je rozhodně z čeho vybírat. K dispozici máte i celkové hodnocení klientů, reference jsou v tomto ohledu přeci to vůbec nejdůležitější. Pojďme si to tedy shrnout – jaké jsou ty vůbec největší klady nebankovního půjčování peněz?

  • Sjednání i o víkendech nebo svátcích. Díky počítačovému automatu funguje schvalování žádostí opravdu nonstop. Vyřízení stoprocentně online, bez osobní účasti na pobočce.
  • Velmi rychlý převod finančních prostředků. Většina poskytovatelů má k dispozici vícero bankovních účtů, takže se v rámci vaší banky převedou prostředky vlastně ihned.
  • Minimum podmínek. Ve většině případů nemusíte doložit ani pravidelný příjem, postačí jen občanský průkaz (respektive jeho číslo) a věk nad 18 let. Žádný ručitel, žádné papírování.

Byrokracie je tedy v případě nebankovních úvěrů stlačena prakticky až na samotnou nulu. Moderní doba tomu zkrátka přeje, peníze můžete mít připraveny skoro obratem. Navíc, termíny splatnosti lze za mírný poplatek o pár dnů posunout, všechno je na rozumné dohodě dvou stran. Zajímavou nabídkou je i takzvaná první půjčka zdarma. Pokud jste novým klientem dané společnosti, potom můžete mít první úvěr zcela bez úroků. Stačí jen dlužnou částku vrátit včas v dohodnutém termínu. Využijte proto porovnání půjček!