Nejvýhodnější konsolidace půjček na Půjčko

Čím dál více lidí využívá možnosti konsolidace svých půjček. Konsolidace spočívá ve sloučení několika úvěrů do jediné splátky. Tento proces zajistí dlužníkovi nižší měsíční splátky, výhodnější úrokovou sazbu a další výhody.

pujcko

Konsolidaci půjček nabízejí především banky. Nebankovní společnosti jen některé. Banky klienty lákají především na nižší úrokové sazby a bonusy jako odpuštění splátek či snížení úrokové sazby nebo vrácení části úroků. Nevýhodou konsolidace půjček v bankách je, že vám zkonsolidují maximálně pět půjček a jen do určité částky. Výše se liší banku od banky. Nesmíte mít záznam v registru nebo být v prodlení se splátkami. Důležité je mít doložitelný příjem. Banky posuzují jednotlivé žádosti o konsolidaci individuálně.

Nebankovní konsolidace půjček oproti té bankovní má řadu výhod. Zkonsolidovat si můžete nechat nejen běžné půjčky, ale i leasing, kreditní karty, kontokorenty nebo dokonce hypotéky. Není potřeba dokládat své příjmy, není nahlíženo do registru dlužníků. V některých případech nevadí pokud máte exekuce. Pokud chcete zkonsolidovat vyšší částky, je většinou nutno ručit vlastní nemovitostí nebo nemovitostí třetí osoby. Splatnost této půjčky je možné si nastavit na období 30 let nebo si můžete půjčit další peníze nad rámec konsolidované částky.

Doklady potřebné ke schválení žádosti o konsolidaci půjček jsou dva platné doklady totožnosti, výpis z účtu, veškeré doklady k vašim půjčkám, výpis z kontokorentu a kreditního účtu. Je třeba se domluvit s věřiteli na předčasném splacení půjčky. Nejjednodušším řešením je konsolidace půjček bez ručení. Stačí vyplnit formulář a počkat na zavolání asistenta nebankovní společnosti. Některé společnosti vám nabídnou schůzku v kanceláři nebo u vás doma. Neni nutné ručit svým majetkem nebo shánět ručitele. Nevýhodou nebankovní konsolidace půjček je vyšší úrok. Splátky si můžete nastavit dle vašich možností, případně zaplatit půjčku předčasně bez poplatků.

Jak si vybrat nejvhodnější firmu pro nebankovní konsolidaci vám poradí nejrůznější srovnávače půjček na internetu. Do kalkulačky zadáte požadované údaje a hned víte, kdo vám nabídne nejlepší podmínky pro konsolidaci vašich půjček. Díky srovnání půjček se v nabídce lépe zorientujete. Zjistíte, která společnost má jaké úrokové sazby, výši i dobu splácení. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků nebo sankcí za předčasné splacení půjčky apod. Navíc si můžete ihned o konsolidaci půjček požádat. Pokud máte stabilní příjem, trvalé bydliště v Čr, věk nad 18 let a nedlužíte na jednotlivých splátkách, je schválení konsolidace půjček otázkou několika hodin, v případě konsolidace bez zástavy nemovitosti.

Jednou ze stránek, kde vám s konsolidací poradí je pujcko.cz. Tyto stránky jsou plné aktualit, recenzí. Díky srovnání konsolidace půjček ihned víte, kolik a kde si můžete půjčit. Toto je výhodné zejména, pokud si chcete půjčit rychlé peníze před výplatou. Pujcko.cz vám ukáže, kde si můžete půjčit bez úroků a poplatků předem. Tuto půjčku můžete mít na svém účtu již do 15 minut. Přes pujcko.cz si můžete vybrat nejen konsolidaci půjček, ale i úvěr v bance či nebankovní. Pujcko.cz vybírá pouze ověřené společnosti. Nehrozí vám tedy, že natrefíte na podvodníky. Srovnání je zdarma a naprosto nezávazné. Pokud si některou půjčku vyberete, můžete si na webu o ni ihned požádat prostřednictvím online formuláře. Vše je rychlé a přehledné.