Spořící účet ING konto

Určitě jste, jako mnozí další, přemýšleli o založení nějakého spořícího účtu. Spořící účet se určitě hodí, a není vůbec od věci si jej zařídit již v raném věku, především tedy v době studia. Jako student totiž člověk může vydělat nějaké peníze, které si může právě díky spořícímu účtu ING konto „schovat“ a později je využít.

Jak je totiž velice známo, bankovky v peněžence či mince po kapsách zmizí mnohdy nečekaně rychle, zatímco finance uložené na účtu, ať už spořícím či klasickým bankovním, vydrží mnohem déle. Člověk má v hlavě jakousi touhu utrácet peníze, přestože za naprosté zbytečnosti. Mít tak menší hotovost a větší úspory je bezesporu velice výhodné, obzvláště pro ty, kteří mají nad svými penězi mizernou kontrolu.

Spořící účet ING konto toho nabízí opravdu hodně, a něčím dokonce i přesahuje svou konkurenci. Jako každý spořící účet má i ING konto nadměrně vysoký úrok, v čemž ostatně každý spořící účet spočívá. Vysoký úrok funguje velice jednoduše a přitom více než pozitivně. Poskytnete bance své peníze, a čím více jich poskytnete, tím větší dostanete odměnu. Banka, zde tedy ING, ocení Vaší důvěru a především vaše peníze, které zhodnotí výše zmiňovaným úrokem. Ten momentálně u ING spořícího konta činí velice zajímavých 2.5% p.a, neboli 2,5% ročně.

Pokud tedy chcete spořit, můžete si vytvořit ING spořící konto a využívat tak vysokého úroku, který je u běžného účtu řádově v desetinách procent. Ještě výhodnější je tato nabídka pro ty, kteří jakýmkoli způsobem získali větší obnos peněz. U studentů je to například rodinný dar, u dospělých například různé odškodné a podobně. V tomto případě se uložení peněz na ING spořící konto vyplatí mnohem více, a to už jen z důvodu, že procentuální roční úrok bude mnohem zajímavější, než u vkladu řádově nižšího. Což je koneckonců celkem logické.