Ready made SE

Co že znamená zkratka ready made SE?

Název je kombinací angličtiny a latiny. Ready made znamená doslovně „připraveno-vyrobené“, což napovídá, že společnost je již založená. SE pochází z latinského Societas Europea a má význam evropská společnost.

Ready made SE

Evropský typ společnosti

Jde tedy o prodej firem, které jsou založené, ale zatím nevyvíjí žádnou činnost. Ve své podstatě čekají na svého majitele, který si je může koupit a začít s nimi téměř okamžitě podnikat. Díky svému čistému štítu jsou s garancí bezdlužnosti ideální pro začátek podnikání. Označení SE dokládá, že jde o firmu, která je „evropská“. Její sídlo můžete přesunout kdekoliv po Evropské unii, díky tomu, že jde o v Evropě známou právní formu firmy. Tím že splňuje požadavky Evropské unie, má mezinárodní image a prestiž. Základním kapitálem firmy jsou akcie.

Prodej firem ready made SE je o něco nákladnější, než u firem s.r.o. S prodejem a koupí firmy ready made SE vám ochotně pomůže specializovaná poradenská firma. Vznik firmy zabere sám o sobě čas, navíc vyřízení potřebných potvrzení na úřadech je složitější. Prodej takto založených firem, je tedy dobrým způsobem, jak najit svou firmu bez větších starostí. Poradenská firma zařídí vše, co půjde, za vás a vy se přesto budete účastnit důležitých jednání. Žádný z důležitých kroků u koupi ready made SE vám neunikne.

Sídlo společnosti v Brně

Pokud Vás neláká zrovna Praha, můžete zkusit koupi firmy v Brně. Brno je největším moravským městem s velkým kupním potenciálem. Důležité jsou informace ohledně nových firem v katalogu, změn údajů o firmách i nových nabídek od místních firem. Těch je v Brně nepřeberné množství a prodeji firem se zde daří dobře.

Díky tomu, že žije v Brně přes půl milionu lidí a navíc město každoročně zaplaví vysokoškolští studenti, pohyb kapitálu je veliký a kupní síla značná. Brno nabízí firmám přátelské prostředí a snaží se prohlubovat pozitivní vztahy mezi klienty a firmami. Ani nalezení sídla firmy nebude těžká věc. Virtuální kanceláře poskytují dostatečný prostor a díky svým nízkým nákladům jsou oblíbené. Zkuste si zakoupit ready made SE se sídlem v Brně a jistě neprohloupíte.