Funkční podnikový informační systém je klíčový

Co má společného většina firem, a to bez ohledu na obor působnosti? Chtějí být lepší než konkurence, dlouhodobě prosperovat a garantovat zákazníkům vysokou úroveň služeb. Jedním z prostředků, které rozvoj podniků těmito směry urychlují, je informační systém. Ale na základě čeho vybrat ten správný, když vám všichni vývojáři tvrdí, že právě jejich řešení je pro potřeby vaší společnosti nejlepší? V prvé řadě nic neuspěchejte a zvažte, co od softwaru očekáváte.

S podnikovým informačním systémem dosáhnete sjednocení dílčích agend a možnosti analýzy klíčových informací. Budete se moct správně rozhodovat, správně využívat finanční prostředky a učinit adekvátní opatření dle aktuální situace.

Kvalitní informační systém podniku pomáhá. Urychluje a automatizuje firemní procesy, snižuje firemní náklady a je předpokladem stabilního rozvoje. V konečném důsledku díky němu firma ušetří finanční prostředky a zároveň peníze rychleji vydělá. Ovšem myslet si, že takových výsledků dosáhnete s libovolným podnikovým systémem, je naivní. Nevhodně zvolené řešení firmě určitě neprospěje.

Ať už se vaše společnost pohybuje v oblasti obchodu, financí, IT, dopravy, výroby, nebo v jiném oboru, nepřehlédněte komplexní modulově řešený podnikový informační systém RIS od české společnosti Saul, která se vývojem zabývá přes 15 let.

K výhodám podnikového systému RIS patří snadná implementace, intuitivní rozhraní a široký rozsah. Na své si přijde firma, která potřebuje pokročilý účetní software, větší podnik v oblasti logistiky, ale také organizace veřejné správy. Jinými slovy – pokrývá potřeby organizace na všech úrovních řízení.

Nedílnou součástí nabídky IS RIS je také manažerská nadstavba TOP-RIS pro finanční a obchodní manažery, vedoucí účetní a pracovníky controllingu. Podrobné informace o systému najdete na www.saul.cz.