DRFG dluhopisy

Investiční skupina DRFG aktivně a velmi úspěšně provozuje svoji činnost již po dobu pěti let. Za vznikem společnosti DRFG stojí její zakladatel, a ambiciózní podnikatel disponující jasnou vizí, David Rusňák. Máte-li rádi silné příběhy a hledáte opravdovou osobnost, která se nebojí jít za svými cíli a ještě při tom umí myslet na druhé, David Rusňák takovouto osobností bezpochyby je.

Velmi dobře prosperující a perspektivní společnost vydává vlastní DRFG dluhopisy a zároveň také disponuje značným vlastním majetkem. Tyto prostředky vhodně investuje napříč celou ČR. Spravovaný majetek této společnosti je v tuto chvíli odhadován na více než 3 miliardy korun. Investiční skupina neustále rozvíjí v rámci podnikání své DRFG zkušenosti a stále rychle roste.

Společnost DRFG a rozšiřování investic

V čele úspěšné společnosti, která se zabývá mnohými aktivitami, stojí výkonný ředitel Pavel Iványi. V poslední době se také společnost zabývá investicemi do sítě lékáren v rámci projektu Na zdraví, a první pobočky již lze najít v Brně nebo i v Jílovém u Prahy. Investice do této sítě jsou v řádu 300 milionů korun. Společnost DRFG se stala hlavním sponzorem brněnského hokejového týmu Kometa Brno a po této společnosti byl také pojmenován název haly na DRFG Aréna.

DRFG ARENA

Tato hala funguje od roku 1982 a je známá pod názvem Hala Rondo i pod jmény dalších obchodních partnerů, jako je HC Kometa Brno a Kajot Arena. Kapacita pro hokejové zápasy je 7700 diváků. Jde o víceúčelové zařízení, kde se konají sportovní soutěže, koncerty, školící semináře, taneční i baletní vystoupení. Po rekonstrukci roku 2010 byla hala značně modernizována. Součástí haly je 10 SKY BOXŮ, 4 VIP balkóny, moderní restaurace Kometa PubArena se salónkem o celkové kapacitě přes 200 míst a VIP restaurace. Nachází se ve středu města s výbornou možností dopravy MHD i autem, přímo u arény je VIP parkoviště, a kousek od ní i bezplatné parkoviště, které je hlídané.

Dluhopisy DRFG a podílový fond určený i pro drobné investory

Investiční skupina DRFG a.s. vykazuje jisté známky výjimečnosti. Jde na rozdíl od konkurence o ryze českou investiční skupinu se značnými kapitálovými podíly ve společnostech zabývajících se například vzděláváním, výzkumem, neustálým vývojem software, investičními a finančními službami, ale také výrobou. Mezi hlavní oblasti, kterými se společnost DRFG zabývá, jsou investice do energetiky, finančních služeb, nemovitostí, telekomunikací a zdravotnictví.

Své investice si investiční skupina DRFG hlídá přímo ostřížím zrakem a zhodnocuje svůj kapitál prostřednictvím investic do smysluplných projektů a firem v perspektivních oborech. Investiční filozofie skupiny DRFG upřednostňuje investice v oborech s důkladnou expertízou. Vybírá si známé kulturně i geograficky blízké lokality, kde je snadné se zorientovat v prostředí trhu. Zejména jde o projekty, které jim umožňující získání velmi významného rozhodovacího podílu – z důvodu budoucí kontroly investic společností DRFG. Tato velmi dobře fungující strategie je také zárukou úspěšnosti s viditelnými výsledky týkající se právě této společnosti s vlastními dluhopisy DRFG.