Zamotaná hlava z vedení účetnictví? Zkuste externí firmu.

V poslední době je v podnikání stále populárnější delegovat některé činnosti v podnikání na externí firmy. Velmi často se jedná právě o vedení účetnictví, věc, která nezkušenému podnikateli může pěkně zamotat hlavu. Není proto vůbec od věci najmout si externí firmu, která se na vedení účetnictví specializuje. Vy si ušetříte spoustu starostí a času, který můžete mnohem účinněji věnovat rozvoji vlastní firmy a zároveň máte jisté, že někde něco neopomenete nebo neuděláte chybu.

Co vám všechno může kvalitní externí firma, která se soustředí na vedení účetnictví nabídnout? V prvé řadě je to individuální přístup a práce orientovaná přesně podle potřeb klienta. Rovněž vás může zastupovat při jednání s úřady. Součástí služeb pak jsou takové věci, jako je sledování drobného i dlouhodobého majetku, vyplnění a podání daňového přiznání, příprava a zasílání platebních příkazů nebo sestavení účetní závěrky. Pomoc externí firmy oceníte i při inventurách nebo při auditech či kontrolách finančního úřadu.

Jak je vidět z výše uvedeného odstavce, svěření správy účetnictví do rukou externí společnosti má řadu výhod. A nemusíte mít obavy – firma vám bude podávat pravidelná hlášení a rozhodně nebude podnikat důležité kroky bez vašeho vědomí. Firma rovněž musí být pojištěná pro případ nenadálých problémů.

Takto komplexní služby nabízí i společnost Profitas.cz, jejichž služeb již s úspěchem využívá řada firem. Svým zákazníkům nabízí již více než dvacetileté zkušenosti. Klientům je navíc k dispozici dvacet čtyři hodin denně. Na rozdíl od jiných firem nabízí skutečně transparentní cenovou politiku – platíte podle objemu poskytovaných služeb, takže se nedočkáte nějakých předražených balíčků se službami, které nevyužijete nebo vázacích smluv na určité období. Zaplatíte vždy jen za to, co dostanete. Kvalitní externí firma může vedení účetnictví ulehčit nebývalým způsobem. Vyzkoušejte ji.